15 Temmuz'da şehidinin ağabeyi "FETÖ'cülere destek veriyorsunuz"
Haber
29 Temmuz 2021 - Perşembe 13:09
 
15 Temmuz'da şehidinin ağabeyi "FETÖ'cülere destek veriyorsunuz"
Van Erciş'te esnafı ziyaret eden İyi Parti Lideri Meral Akşener, 15 Temmuz'da şehidinin ağabeyinin "FETÖ'cülere destek veriyorsunuz" tepkisi üzerine "Bana siyaset yapma, istemiyoruz de" dedi.
Gündem Haberi
 15 Temmuz'da şehidinin ağabeyi

 

ŞEHİDİN AĞABEYİ: FETÖ'CÜLERE DESTEK VERİYORSUNUZ
Ziyaret sırasından Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit olan özel harekat polisi Halil Hamuryen'in ağabeyi Bilal Hamuryen, Akşener’e tepki göstererek, “FETÖ’cülere destek veriyorsunuz” dedi.

 

"SİYASET YAPMA, BANA DE Kİ SENİ İSTEMİYORUZ"
Bunun üzerine Akşener, “Siyaset yapma, bana de ki seni istemiyoruz. Bunların hepsi kabulümdür” ifadelerini kullanıdı.

 

"KÖPRÜDE ATEŞ EDEN ASKERLER EMİR ALTINDAYDI, SUÇSUZDUR DEDİNİZ"
Bunun üzerine şehit yakını, Akşener'e “Bir konuşmanızda ‘köprüde ateş eden askerler emir altında ateş etmiştir ve suçsuzdurlar’ dediniz. 15 Temmuz’da ateş eden askerler suçsuz ise şehit olan kardeşlerimize ne olacak? Bugüne kadar FETÖ köpeğini hiç kınamadınız. Bugüne kadar şehit ailelerini ziyaret ettiniz mi? Erciş’te şehit ailelerini ziyaret edecek misiniz” sorularını yöneltti.

 

"O GECEYİ İLK KINAYAN BENİM"
Erol Olçok’un eşini ziyaret ettiğini dile getiren Akşener, “O gece ilk kınayan benim. Eğer bu konuşmalarından dolayı sen haklıysan Allah beni kahretsin, seni böyle düşündürenler haksızsa Allah onları kahretsin” diye karşılık verdi.

 

"15 TEMMUZ'DA BENİM BAŞBAKAN OLACAĞIM DİYE BİR SÖZÜM YOK"
"15 Temmuz'da benim başbakan olacağım diye bir sözüm yok” ifadelerini de kullanan Akşener, daha sonra Çaldıran ilçesine geçti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
google.com, pub-2118899634180040, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Haber Yazılımı